Ana Sayfa
Duyurular
Üniversiteler Arası Sanal Portföy Yarışması Trademaster Yatırım Ligi

Üniversiteler Arası Sanal Portföy Yarışması TradeMaster Yatırım Ligi

24 Nisan-06 Haziran 2023 tarihleri arasında düzenlenecek olan Üniversiteler Arası Sanal Portföy Yarışması olan TradeMaster Yatırım Ligine başvuruların Üniversitelerdeki birimler aracılığı ile alınacağı bildirilmiştir.

Bu kapsamda Muhasebe ve Finans Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü tarafından Yatırım Ligi yarışmasına katılacak öğrencilerin başvurularını iletme ve öğrencilere mihmandarlık yapma rolünü üstlenecektir.

Lisans ve lisansüstü düzeyde eğitim gören öğrenciler için hazırlanan bilgilendirme metni, bilgilendirme afişi ve eğitim afişleri aşağıdaki dosyalardadır.

Öğrencilerimize duyurulur. 11.04.2023

 

15. Üniversiteler Arası Sanal Portföy Yarışması- TradeMaster Yatırım Ligi

Üniversiteler Arası Sanal Portföy Yarışması olan TradeMaster Yatırım Ligi 24 Nisan 2023 Pazartesi günü itibariyle başlayacak ve 02 Haziran 2023 Cuma günü sona erecektir. Yarışma toplam 6 hafta sürecektir. Öğrencilerin 2’şer kişilik gruplar halinde katılması gerekmekte olup bireysel başvurular kabul edilmeyecektir. Yarışmanın katılım koşullarına https://trademaster.com.tr/kampus/trademaster-yatirim-ligi-yarisma-kurallari adresinden ulaşabilirsiniz.

Yarışmaya katılmayı planlayan öğrencilere genel bilgilendirme için çevrimiçi eğitimler organize edilmiştir: 11 Nisan 2023 Saat 18:00’de Varant Eğitimi, 12 Nisan 2023 Saat 18:00’de Hisse Analiz Eğitimi, 13 Nisan 2023 Saat 18:00’de VİOP Eğitimi gerçekleştirilecektir.

İsterseniz ekibinizi belirleyerek başvuru yapabilirsiniz. İsterseniz katılım sağlamak isteyenler arasında yapılacak görüşme ile Muhasebe ve Finans Uygulama ve Araştırma Merkezi (MUFAM) aracılığı ile de ekip oluşturabilirsiniz. Ekipleri bildirmek veya ekip oluşturmak için 14 Nisan 2023 tarihi saat 12.00’ye kadar mufam@sakarya.edu.tr mail adresine ad-soyad, mail adresi ve telefon bilgilerinizi iletmeniz gerekmektedir.  

Katılım sağlayacak tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.